STUDIO KUCHNI
Tarnów, ul. Hodowlana 5
tel. 880 785 385
Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3
NASZA OFERTA
Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem, produkcją i montażem wyjątkowych mebli na zamówienie. W naszej pracy kładziemy nacisk na indywidualne i nowatorskie rozwiązania. Wykonujemy ergonomiczne i funkcjonalne meble na wymiar o wysokiej jakości. Przygotujemy dla Państwa indywidualny projekt zapewniając najbardziej satysfakcjonujące rozwiązania.

Dzięki fachowemu doradztwu i profesjonalnemu projektowi wykonanemu przez nas, klient ma prawie natychmiastową wizję wymarzonej kuchni. Wykonujemy zabudowy kuchenne na wymiar uwzględniając wszelkie nietypowości. Krótko mówiąc oferujemy kompleksowe wykonanie wymarzonych mebli kuchennych według Państwa życzeń i wskazówek.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji:

- Mebli kuchennych
- Mebli do Aptek / Sklepów
- Mebli Biurowych / Szkolnych
- Mebli nietypowych
- Blatów syntetycznych ( CORIAN , STARON )
- Fototapet na szkle

Meble wykonujemy z najlepszych materiałów dostępnych na rynku meblarskim takich jak:

- Fornir ( naturalny, modyfikowany )
- MDF lakierowany ( połysk, matowy )
- Drewno

Bazujemy na akcesoriach renomowanych producentów BLUM, PEKA. Specjalizujemy się w wykonywaniu blatów kuchennych z materiałów syntetycznych CORIAN, STARON w dowolnych kształtach. W celu uzupełnienia oferty wykonujemy fototapety na szkle stanowiące elementy dekoracyjne kuchni.

Kwadrat meble oferuje wsparcie na każdym etapie aranżacji pomieszczeń. Zaproponujemy optymalne rozwiązania dla osiągnięcia pełnej Państwa satysfakcji. Przygotujemy projekt dopasowany pod każdym względem do jego oczekiwań i potrzeb, dostarczymy kompleksowe wyposażenie i zapewnimy najwyższe standardy obsługi.

Jeżeli chcą Pańtwo urządzić swoje mieszkanie/dom w wyjątykowym i nowoczesnym stylu zapraszamy do współpracy w zakładce kontakt.
Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Kwadrat-Meble.pl | Meble na wymiar